Gyermek Kupa U12 - 1. forduló

A hétvégén megkezdődtek a Gyermek Kupa küzdelmei. Első csapatunk a harmadik csoportba kapott besorolást és két szoros vereséggel kezdett.

Újpest-MT/A - PAFC Basket 51-55
(13-16, 11-10, B:2-3, 11-12, 14-14)
Csapat: Pálfi R. (14), Richter D. (12), Bolygó M. (6), Hunka P. (6), Barabás B. (5), Békési B. (4), Dömösi D. (2), Szőcs Zs. (2), Gyöngyösi T. (-), Szabó D. (-).

Páli Gábor: Egy nyerhető mérkőzést veszítettünk el. Sajnos a záró negyed elején bekövetkezett rövidzárlat eldöntötte a mérkőzést (49-38). Az utolsó két percben még hajráztunk egy nagyot és egy 10-2-es futással felzárkóztunk négy pontra. Azonban az utolsó 30 másodpercben már egyik oldalon sem esett kosár, így kikaptunk.

Kölökös Fiúk - Újpest-MT/A 65-53
(18-16, 20-15, B:6-4, 11-7, 10-11)
Csapat: Pálfi R. (16), Békési B. (11), Bolygó M. (8), Richter D. (8), Hunka P. (4), Gyöngyösi T. (3), Szőcs Zs. (2), Barabás B. (1), Dömösi D. (-), Szabó D. (-).

Páli Gábor: Egy rövid pihenő után játszottuk a második mérkőzésünket. Sajnos ezen a mérkőzésen nem volt szerencsénk... Jól játszottunk, azonban a támadásainknál a befejezések rendre pontatlanok voltak, így a labda folyton kiperdült, kipattant a gyűrűből. Ricsi csakúgy, mint az első meccsen, most is remekelt, de a többiek is megpróbálták kihozni magukból a maximumot. Beni végre vezére volt a saját negyedének! Ezt szeretném látni a folytatásban is.