Pest megyei Junior Bajnokság - 4. mérkőzés
Megyeri Tigrisek - EKKE Junior
69-49 (13-9;17-10;24-14;15-16)

Pontdobók: Vigh Barnabás 17/6 (2/1), Borsodi Bálint 12/6 (1/0), Morauvszki Gergely 10 (-), Nagy Rajmund 7/3 (-), Hermann Zsombor 6 (-), Kenyeres Ákos 5 (5/3), Nagy Ignác 4 (-), Poncsák Ádám 4 (-), Kovács Zsombor 4 (-), Englender Richard 0 (-), Pintér László 0 (-)

Pajor Dávid: Esztergom csapata régről ismert ellenfelünk, akik az évek alatt sokat fejlődtek, ettől függetlenül kötelező győzelmet vártam a mérkőzésen. A védekezéssel megint nem volt gond, de a gyűrűt nekünk is bedeszkázták, így elég haloványra sikeredett az első negyed. Kis ébresztő gyanánt a két középső etapban kimentünk egész pályára, ennek meg is lett az eredménye, mert az ellenfél edzője a harmadik negyedben gondolt egyet és felküldte a fiatalokat, aminek következtében nálunk felkerültek az "öregek", akik még láthatóan keresték az ideális formájukat. A kifejezetten jó védekezés mellé (a három gólgyárosukat összesen 18 ponton tartottuk) egy középszerűnek is jó indulattal alig nevezhető támadás párosult ma, a végén pedig sajnos az EKKE utolsó 10 támadásában minden egyes alkalommal faltot kaptunk, így sok értelmes már nem történt a pályán és ennek a kis intermezzónak köszönhetően kicsit unalomba fulladt az utolsó 4-5 perc...

Gratulálok a győzelemhez! A mérkőzés fénypontja Gergő labdaszerzésből történő zsákolása volt. Idén már nem először.

Közeli: 41/21 (51%), Középtávoli: 25/4 (16%), Távoli: 20/5 (25%), Büntető: 8/4 (50%)