U20: Győzelem a Budafok ellen

Továbbra is veretlen az U20-as bajnokságban szereplő csapatunk, miután megszerezték nyolcadik győzelmüket is. Az ellenfél ezúttal a Budafok volt, az eredmény pedig 73-49 a mieinknek.

Páli Gábor: Nehéz mérkőzésen vagyunk túl, így örülök az újabb győzelemnek. Az első 14 perc nagyon döcögött, aztán sikerült megtalálni azt az ötöst, akik együtt elkezdtek húzni, és védekezésben, valamint támadásban is hatékonynak bizonyultak (23-35). A második félidőben ellenfelünk szívósan védekezett és nagy energiákat mozgósított annak érdekében, hogy tíz ponton belülre tudjon zárkózni, azonban szerencsére nálunk mindig volt valaki, aki tudott tolni egyet a szekerünkön, s így magabiztosan és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.
Az MVP ezúttal Renkecz Máté volt (14 pont, 13 lepattanó), de a második félidőben Horváth Attila is remek dobóformát mutatott. A sérülteknek mielőbbi felépülést, ellenfelünknek további sok sikert kívánok.